Namioty, parasole, stoliki

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia.

Telefon:731 931 336

Skontaktuj się z naszą infolinią!

Promocje

Nowe produkty

Producenci

Informacja

Newsletter

Namioty, parasole, stoliki

Czy wędkarstwo to tylko łowienie ryby na wędkę? Z pewnością nie!!! Każdy wędkarz który zasmakował wędkarskich wypadów i zasiadek z kolegami, relaksu jaki płynie podczas obcowania z przyrodą czy walki z rybą -wie że wędkarstwo to coś znacznie więcej. Dobry nastrój podczas wędkarskiej przygody może nam jednak zepsuć źle dobrany sprzęt wędkarski cz...

Czy wędkarstwo to tylko łowienie ryby na wędkę? Z pewnością nie!!! Każdy wędkarz który zasmakował wędkarskich wypadów i zasiadek z kolegami, relaksu jaki płynie podczas obcowania z przyrodą czy walki z rybą -wie że wędkarstwo to coś znacznie więcej. Dobry nastrój podczas wędkarskiej przygody może nam jednak zepsuć źle dobrany sprzęt wędkarski czy co znacznie gorsze - jego brak. Przy silnym wietrze i deszczu niezbędny będzie dobry namiot wędkarski. Ochroni nas przed kapryśną pogodą i zapewni schronienie nocą. Duży dobrze dobrany namiot wędkarski zmieści łózko czy fotel wędkarski a także inny sprzęt wędkarski. Na upalne słoneczne dni przyda się parasol wędkarski, koniecznie z dodatkową osłoną jeśli nie planujemy zakupu namiotu wędkarskiego. Na chłodne wieczory przyda się też ciepły śpiwór wędkarski. Namiot wędkarski, parasol, łóżko, fotel, krzesło wędkarskie czy śpiwór znajdziemy zwykle w ofercie naszych ulubionych firm wędkarski takich jak Jaxon, Dragon, Traper, Konger, które wychodzą na przeciw wędkarskim potrzebom i oferują innowacyjne rozwiązania w zakresie sprzętu wędkarskiego.

Więcej

Namioty, parasole, stoliki W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Namioty

  Namioty wędkarskie, karpiowe - ich zakup to niewątpliwie niemały wydatek dlatego tym bardziej powinien być przemyślany. Przy kilkudniowych zasiadkach dobry namiot to podstawa wędkowania! Czym się kierować przy doborze namiotu wędkarskiego? Po pierwsze musimy ocenić nasze indywidualne potrzeby i ilość sprzętu wędkarskiego jaki posiadamy. Wyposażenie wędkarza nie należy do małych o czym wie większość z nas, dlatego przemyślmy zakup namiotu jednoosobowego, gdyż może się okazać za mały. Po ustawieniu w nim np. łózka wędkarskiego może się okazać że braknie miejsca na fotel wędkarski, skrzynki wędkarskie czy stolik. Pogoda lubi być kapryśna a podczas ulewnego deszczu chętnie schowamy cały ekwipunek do środka. Optymalnym rozwiązaniem będzie zatem zakup namiotu dwuosobowego-pomieści łózko wędkarskie i pozostały sprzęt. Z kolei duże namioty "iglo" mogą być mało stabilne. Kolejny ważny aspekt to wysokość namiotu. Wysokie charakteryzują się większym komfortem przebywania, niższe z kolei będą stabilniejsze przy dużym wietrze. Ważny jest także sposób rozkładania i montażu takiego namiotu, tak aby szybko i sprawnie go rozłożyć i złożyć, wszak najważniejsze jest wędkowanie!! Na niektórych zbiornikach nieodzowna będzie odpinana podłoga w namiocie na co musimy zwrócić uwagę wybierając miejsce wędkowania. Przy niskich temperaturach i niekorzystnej pogodzie konieczny okaże się tropik. Tropik służy do ochrony przed wiatrem jak i deszczem. Komora powstała po nałożeniu tropika na namiot tworzy przestrzeń która działa tak,że powietrze w namiocie jest wymienialne ale nie ucieka z niego ciepło a do środka nie wkrada się zimno. Tropik jest wykonany zawsze z grubszego i specjalnego materiału. Najważniejsza jest solidna konstrukcja namiotu wędkarskiego, wygląd ma drugorzędne znaczenie, o czym musimy koniecznie pamiętać. Każdy wędkarz powinien jasno określić swoje wymagania i potrzeby, aby dokonać zakupu właściwego namiotu wędkarskiego. Jest to spory wydatek i taki namiot wędkarski powinien posłużyć wędkarzowi przez długi czas. W naszym sklepie wędkarskim znajdą Państwo ofertę topowych firm produkujących namioty wędkarskie.

 • Parasole

  Parasole wędkarskie to praktyczne rozwiązanie, które zabezpieczy nas przed słońcem,deszczem czy wiatrem podczas wędkowania o każdej porze roku. Parasol wędkarski z zabudowanymi bokami spełni także rolę namiotu wędkarskiego. Wysokość parasola umożliwi umieszczenie pod nim fotela czy łóżka wędkarskiego i wygodne obserwowanie wędzisk podczas brzydkiej pogody.

 • Śpiwory

  Kilkudniowe wypady wędkarskie wymagają od wędkarza zabezpieczenia przed różnymi warunkami pogodowymi także nocnymi. O ile letnie wieczory są zwykle ciepłe i przyjazne wędkarzom o tyle jesienne potrafią być już bardzo zimne. Nie musimy rezygnować z nocnych zasiadek w obawie przed nocnymi przymrozkami, gdyż producenci sprzętu wędkarskiego pomyśleli także o tym, oferując szeroki wybór śpiworów przystosowanych do różnych temperatur.

 • Stoliki

  Stoliki na akcesoria i przynęty.

 • Maty, worki karpiowe

  Maty wędkarskie to niezbędny sprzęt wędkarski przy połowie dużych okazów karpii, sumów czy innych ryb. Zapewnia ona bezpieczne odhaczanie czy mierzenie ryby, bez ryzyka okaleczenia okazu o podłoże, nie zawsze przyjazne rybom. Konstrukcja mat wędkarskich umożliwia także bezpieczne wypuszczanie ryby.