Kategorie

Producenci

Newsletter

Akcesoria plenerowe

Nie ma żadnych produktów
Czy wędkarstwo to tylko łowienie ryby na wędkę? Z pewnością nie!!! Każdy wędkarz który zasmakował wędkarskich wypadów...
Więcej

Podkategorie

 • Fotele, krzesła wędkarskie

  Sklep wędkarski "TUTUS" proponuje szeroką ofertę foteli i krzeseł wędkarskich. Jest to nieodzowny element ekwipunku każdego wędkarza, który ceni sobie wygodę na wodą. Odpowiedni dobór fotela, krzesła czy też poręcznego rozkładanego siedziska wędkarskiego jest sprawą bardzo indywidualną. W ofertach wiodących firm wędkarskich takich jak: Jaxon, Dragon czy Traper każdy wędkarz znajdzie z pewnością coś dla siebie. Pozwól sobie umilić czas spędzony nad wodą i dobierz odpowiedni dla siebie fotel czy krzesło wędkarskie.

 • Namioty

  Namioty wędkarskie, karpiowe - ich zakup to niewątpliwie niemały wydatek dlatego tym bardziej powinien być przemyślany. Przy kilkudniowych zasiadkach dobry namiot to podstawa wędkowania! Czym się kierować przy doborze namiotu wędkarskiego? Po pierwsze musimy ocenić nasze indywidualne potrzeby i ilość sprzętu wędkarskiego jaki posiadamy. Wyposażenie wędkarza nie należy do małych o czym wie większość z nas, dlatego przemyślmy zakup namiotu jednoosobowego, gdyż może się okazać za mały. Po ustawieniu w nim np. łózka wędkarskiego może się okazać że braknie miejsca na fotel wędkarski, skrzynki wędkarskie czy stolik. Pogoda lubi być kapryśna a podczas ulewnego deszczu chętnie schowamy cały ekwipunek do środka. Optymalnym rozwiązaniem będzie zatem zakup namiotu dwuosobowego-pomieści łózko wędkarskie i pozostały sprzęt. Z kolei duże namioty "iglo" mogą być mało stabilne. Kolejny ważny aspekt to wysokość namiotu. Wysokie charakteryzują się większym komfortem przebywania, niższe z kolei będą stabilniejsze przy dużym wietrze. Ważny jest także sposób rozkładania i montażu takiego namiotu, tak aby szybko i sprawnie go rozłożyć i złożyć, wszak najważniejsze jest wędkowanie!! Na niektórych zbiornikach nieodzowna będzie odpinana podłoga w namiocie na co musimy zwrócić uwagę wybierając miejsce wędkowania. Przy niskich temperaturach i niekorzystnej pogodzie konieczny okaże się tropik. Tropik służy do ochrony przed wiatrem jak i deszczem. Komora powstała po nałożeniu tropika na namiot tworzy przestrzeń która działa tak,że powietrze w namiocie jest wymienialne ale nie ucieka z niego ciepło a do środka nie wkrada się zimno. Tropik jest wykonany zawsze z grubszego i specjalnego materiału. Najważniejsza jest solidna konstrukcja namiotu wędkarskiego, wygląd ma drugorzędne znaczenie, o czym musimy koniecznie pamiętać. Każdy wędkarz powinien jasno określić swoje wymagania i potrzeby, aby dokonać zakupu właściwego namiotu wędkarskiego. Jest to spory wydatek i taki namiot wędkarski powinien posłużyć wędkarzowi przez długi czas. W naszym sklepie wędkarskim znajdą Państwo ofertę topowych firm produkujących namioty wędkarskie.

 • Parasole

  Parasole wędkarskie to praktyczne rozwiązanie, które zabezpieczy nas przed słońcem,deszczem czy wiatrem podczas wędkowania o każdej porze roku. Parasol wędkarski z zabudowanymi bokami spełni także rolę namiotu wędkarskiego. Wysokość parasola umożliwi umieszczenie pod nim fotela czy łóżka wędkarskiego i wygodne obserwowanie wędzisk podczas brzydkiej pogody.

 • Śpiwory

  Kilkudniowe wypady wędkarskie wymagają od wędkarza zabezpieczenia przed różnymi warunkami pogodowymi także nocnymi. O ile letnie wieczory są zwykle ciepłe i przyjazne wędkarzom o tyle jesienne potrafią być już bardzo zimne. Nie musimy rezygnować z nocnych zasiadek w obawie przed nocnymi przymrozkami, gdyż producenci sprzętu wędkarskiego pomyśleli także o tym, oferując szeroki wybór śpiworów przystosowanych do różnych temperatur.

 • Stoliki

  Stoliki na akcesoria i przynęty.

 • Łóżka

  Łóżko wędkarskie umożliwi pełny relaks nad wodą.

 • Maty

  Maty wędkarskie to niezbędny sprzęt wędkarski przy połowie dużych okazów karpii, sumów czy innych ryb. Zapewnia ona bezpieczne odhaczanie czy mierzenie ryby, bez ryzyka okaleczenia okazu o podłoże, nie zawsze przyjazne rybom. Konstrukcja mat wędkarskich umożliwia także bezpieczne wypuszczanie ryby.

 • Akcesoria biwakowe

  Akcesoria biwakowe to nie tylko sprzęt niezbędny wędkarzom ale także amatorom plenerowych wypadów niezwiązanych z wędkarstwem. Znajdziemy tutaj akcesoria które umilą czas spędzony na łonie natury, ułatwią biwakowanie i uprzyjemnią pobyt gdy pogoda będzie niekorzystna.